+420 777 776 228 veslavmucha@seznam.cz
Vyberte stránku

Naše práce (Galerie)

Úklidová služba Mucha funguje v oboru již více než 10 let a poskytuje úklidové služby té nejlepší kvality.
Za naše působení jsme vyčistili tisíce a tisíce obytných i komerčních prostor a spoustu dalšího.

 

Na čem si zakládáme

Spolehlivost

Jsme vám kdykoliv k dispozici, stačí zavolat. Nabízíme velmi široké spektrum úklidových služeb – díky tomu jsme schopni zajistit veškeré druhy úklidů, které potřebujete.

Pravidelně školíme naše zaměstnance

Pracovníci úklidové firmy jsou vyškoleni a umí profesionálně zvládnout jakoukoliv překážku. 

Životní prostředí

Zaručujeme, že naše stroje a přístroje splňují evropské normy a námi používané přípravky jsou šetrné k životnímu prostředí. Naše společnost používá strojové vybavení a úklidovou techniku výhradně od renomovaných výrobců. Využíváme nejmodernější trendy a pravidelně investujeme do mycích strojů a technologií v oblasti úklidu, včetně ekologických přípravků i postupů a třídění odpadu.

Zkušenosti

Našich úklidových služeb využívají známé  úspěšné firmy, hotely i jednotlivé domácnosti. Na preciznosti výsledku naší úklidové služby si zakládáme. Díky dlouholeté kvalitní práci se odlišujeme od ostatních úklidových firem.

Naše služby

Úklidová služba Mucha funguje v oboru již více než 10 let a poskytuje úklidové služby té nejlepší kvality.

Za naše působení jsme vyčistili tisíce a tisíce obytných i komerčních prostor a spoustu dalšího.

Úklidy nadnárodních firem

Zajišťujeme pečlivý úklid firmám a zároveň dbáme na životní prostředí. Pravidelný úklid firem zajistí vždy čisté a příjemné prostředí pro Vás, Vaše klienty i zaměstnance. Čistota je vizitkou Vaší i naší firmy.

Úklid domácnosti

Toužíte se po náročném dnu vrátit do krásně uklizeného a čistotou vonícího bytu či domu? Rádi Vaše sny splníme. Provedeme vysávání koberců, mytí podlah a povrchů, praní a žehlení prádla, a další služby dle domluvy.

Úklid průmyslových hal

Součástí služeb je úklid hal, úklid skladů, úklid garáží, úklid vozoven a různých průmyslových objektů. Provádíme jak pravidelné, tak i jednorázové generální úklidy nově postavených hal před kolaudací a předáním investorovi.

Výškové mytí oken

Zajišťujeme mytí oken na výškových budovách obchodních center, bytových domech, firmách, či rodinných domech. Používáme stroje od renomované holandskéznačky AquaQlean, která zaručuje dokonalý výsledek bez šmouh.

Úklid obchodních domů

Obchodní domy a nákupní centra musí zářit čistotou, aby si zachovaly prestiž. Zajistíme pravidelnou údržbu jednotlivých obchodů i rozsáhlých nákupně komerčních center.

Čištění koberců

Zabýváme se čištěním koberců v soukromé i průmyslové sféře. Váš koberec nebo sedačka bude opět zářit novotou! Používáme léty osvědčenou vysoce výkonnou a zároveň šetrnou metodu hloubkového čištění.

Mytí a leštění autmobilů

Vašemu laku dodáme opět lesk i hloubku, vyřešíme jeho nedokonalosti a vše završíme nanesením ochranných vrstev, které lak ochrání před nepřízní okolí.

Čištění interiéru vozidla

Náš tým se postará o šetrné a důkladné vyčištění interiéru, včetně všech plastových částí. Svěřit našim odborníkům můžete rovněž tepování sedadel, stropu a ostatního čalounění.

Údržba zeleně

Komplexní péče o rozsáhlou zeleň firemních areálů, městských částí, sportovišť, rezidencí i rodinných domů je často velmi náročná. Nabízíme celoroční údržbu zeleně profesionální technikou.

Zimní údržba a udržba venkovních prostor

Dobře udržované venkovní prostory společnosti jsou pro každého návštěvníka její první vizitkou. Pomůžeme Vám zajistit nejen pěstěné trávníky a záhony, ale také udržet bezpečnost komunikací a chodníků především v zimních měsících.

Dezinfekce ozónem

DEJTE STOPKU VIRŮM A BAKTERIÍM!
Dezinfekce ozónem je nejúčinnější, přírodní a navíc ekologická forma čištění. Ozónu neodolá žádná bakterie či vir (zlikviduje koronavirus). Dezinfekce ozónem je vhodná do jakékoliv ordinace, čekárny či prodejny od benzínových pump přes drogérie až po restaurace. Chraňte své klienty a zaměstnance. Zdraví je vždy na prvním místě. 

Poslat zprávu

4 + 9 =

Kontaktní informace

V případě zájmu o naše služby nás neváhejte kontaktovat.

Kontakt

Věslav Mucha (hlavní kontakt)
+420 777 776 288
veslavmucha@seznam.cz

Roman Mucha
+420 777 059 301
mucha.roman@volny.cz

p
Úklidové služby Roman Mucha

IČ: 69985634
DIČ: CZ6912095102
Lázeňská 291/82 Karviná – Lázně Darkov 73503